Are you the publisher? Claim or contact us about this channel


Embed this content in your HTML

Search

Report adult content:

click to rate:

Account: (login)

More Channels


Showcase


Channel Catalog


older | 1 | .... | 432 | 433 | (Page 434) | 435 | 436 | .... | 522 | newer

  0 0  EYLÜL’ün suçu yok! Günahını alıyorsunuz…


  0 0  "Kaderini çizerken cetvel kullanamazsın."


  0 0  Ben sana baktığımda, hissettiklerimi kelimeye dökebilsem kendimi anlatmayı becere bilirdim. Beni ifade edemeyen kelimelerin acizliğini sana havale ediyorum Allahım.


  0 0  Senin OLmayacak Birini Sevdiğin Zaman , Çift Mesai Yapar Ömrün . - Gündüz Yaşamaya , Gece ÖLmemeye ÇaLışırsın . . !


  0 0  Hayat ne gideni getirir, Ne de kaybettiğin zamanı geri çevirir. Ya yaşaman gerekenleri zamanında yaşayacaksın, Ya da yaşamadım diye ağlamayacaksın.


  0 0  ristrettoespresso:Gidişin Değil, Kırılmışlığım Batıyor Avuçlarıma Tam da alıştığını düşündüğünde, biri anar o’nu ansızın. Ve yeniden öldürmeye başlar seni onun adını duyduğun an, sızın… Yalnızca ‘sol’ anahtarı olanlar mı kalp çalabilir? Seviyorum anlıyor musun? Kırgınım. Gidişin değil, kırılmışlığım batıyor avuçlarıma. Üzgünüm, ‘Biraz daha kal’ diyemediğim için sana. Yalnızım, anlayabiliyor musun Yokluğunu ? Ve hissedebilir misin hiç sarılmadan özlendiğini ? Ö(z) lüyorum sadece, Aldırma… Yüzsüzdüm… Milyonlarca yüz arasından yüzünü süzdüm yüzüme. Gittin ya kim bilir, Tüm aynalarda bu yüzden yüzüm, anlamsız bir hüzündür belki de… Kimse anlamıyor beni. Sevgiler gibi elvedalar da hayatın bir parçasıdır, diyorlar. Her ayrılığın bir merhabaya gebe kaldığını anlatıyorlar. Seviyorum işte lan, Tükürmekle söner mi hiç can yangını? Anlayın işte artık, İçsel bir olay bu ve bu yüzden gözden çok iç sel. Yalnız’ca kalbim kırık.


  0 0  Allah sadece kalbi verir, içini sen doldurursun.


  0 0  Sana ihtiyacım var.. Sana ihtiyacım var.. diye fısıldamıştım telefonda.. susmuştu.. ve birden harfleri kısarak, Benimde biraz zamana ihtiyacım var… demişti.. Susmuştum.. ve o an sadece, biraz zaman olmak istemiştim


  0 0  BELİNE SARILINCA… melekler intihar ederdi kıskançlığından. Bulutlar ağlardı, gülüşürdük, yağmur sanardık. Çıkartıp ruhumu üzerine örtmek isterdim, ıslanma diye. Birlikte örtünelim, derdin. Hem iki ruh fazlaydı bize. Eğilip çantamdan umutlarımı çıkartmaya çalışırken, biçilmiş kefenim batardı elime. Gülümserdim. Yani beline sarılırken ölüm bile umurumda değildi.


  0 0  Makyaj, kadinlarin karincali görüntüsünü Full HD yapma sanatıdır…


  0 0  Bir gün gelecek , bir gün kalacak ;)


  0 0

  Pazar günü evde yayılıp Supernatural izlemek gibisi yok ooh mis..pazertesi ise çok piss lannn..


  0 0  Neden sonra farkına varıyor insan, Ayağına takılan bütün taşları yoluna kendi döşediğinin…


  0 0

  zamanlayolculukzararlasonbulur:İyi de balım, Beni sen ittin.. Şimdi kimin tuttuğundan sana ne..?

  Sansar 


  0 0  "İlk aşk, ağırlık yapan ruhunu çıkarıp başkasının avucuna koymaktır. Sonrası, kayıp olan ruhunu aramaktan ibaret."


  0 0  Aşk şimdi nerede cereyan ediyor ne bileyim… Hiç şakası yok, öldüm dün! Anlayacağın, ‘dün’ oldum ben artık… Geçmiş oldum, hepimize geçmiş olsun!


  0 0  "Mutluluk görecelidir. Kimine göre bir uçak, kimine göreyse bir somun ekmekten ibarettir."


  0 0  İnsan kendinden başkasını çok sever mi ? Aşk, öyle birşey ki sevdirir. Hayatta bir çizgi vardır çizginin sag tarafı mutluluk sol tarafı ayrılık, İnsanlar genelde çizgidirler, duygularını dengeler. Ne ayrılık ne mutluluk ? Eger kendinden çok sevdigin biri varsa o sana dengeni şaşırtır. Çok mutlu oldugun an, bir anda çok mutsuzda olabilirsin. İşte sevgi böyle birşeydir. Dünyada iki kelimeyle cenneti, küçük bir kırgınlıkla cehennemi yaşatır. Ama ne kadar küs olsan da, kızgın olsanda, onun var oldugunu, senin oldugunu bildigin sürece en mutlu sensindir. Sadece gururun bu gerçegi o anlarda saklar, ama bu hep böyledir. Onu gördügün an kendini unutursun. Tek düşündügün tek hissettigin onu çok sevdiğin, onsuz yaşayamıyacağındır. Elini Tuttugunda dünya yıkılsa sana zarar gelmiyecekmiş gibi hissedersin. Bilirsin ki oda seni, senin sevdigin kadar seviyordur. İki seven kalp, aşkın verdigi sıcaklık ve sahiplik hissi… Bunlar eritir seni. Ve bununla beraber aşkın getirdigi diger müthiş duygular. Benim için aşk birde insanın yaşamı boyunca en güzel gördügü rüyadır. İşte sen benim için böyle bişeysin. Gözlerine baktıgımda kendimi buldugum, ellerini tuttugumda dünyadan koptuğum….. Hergünün tamamında aklımı işgal eden, kalbimi hiç bir atışında yalnız bırakmayan, hayallerimin tamamını kaplayan TEK  insansın..


  0 0  ey aşk..! biliyorum kurtuluş yok senden.. hani diyorum bu sefer kör etmesen gözümü.. almasan aklımı.. tebessümlerimle oynamasan.. kalp atışlarım düzgün olsa hani… diyorum ki bu seferlik bana bi kıyak yapsan.. sevende sevilende ben olsam.


  0 0  İçimi öyle bi kapladın ki,hani derler ya iğne atsan yere düşmez diye; İşte öylesine sen doluyum…


older | 1 | .... | 432 | 433 | (Page 434) | 435 | 436 | .... | 522 | newer